YARDIM

Nasıl üye olurum?

Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan üye ol linkini tıklayarak üyelik formuna ulaşabilir, karşınıza gelen formu eksiksiz olarak doldurarak sitemize üye olabilirsiniz.

Siteden üyelik ücreti alınıyor mu?

Tüm kullanıcılar için sitemize üyelik ücretsizdir.

İlilproje.com’ a kimler üye olabilir?

Öncelikle aktif bir e-posta adresine sahip olmak yeterlidir. Sitemizde bireysel kullanıcılar, inşaat firmaları, mimarlar, mühendisler, tedarikçi firmalar ve diğer sektör içindeki şirketler üye olabilmektedir.

Şifremi unuttum

Şifrenizi unutmanız durumunda üye girişi ekranında e-posta adresinizi yazınız ve şifremi unuttum linkine tıklayınız. Daha sonra e-posta adresinize kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir. İsterseniz şifrenizi hesabım / üye bilgileri ekranından değiştirebilirsiniz.

Yenileme şifresi e-posta adresime gelmedi

Spam / Gereksiz mesajlar bölümüne bakmayı unutmayın.

Üyelik bilgilerimi nereden görebilirim?

E-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki hesabım bölümünden üye bilgilerim sayfasında görebilir ve istediğiniz bilgileri değiştirebilirsiniz.

Hesabım sayfası nedir?

Hesabım sayfasında, beğendiğiniz ilanları takip edebilir, firmalara mesaj atabilir, iş başvurularında bulunabilirsiniz. Kurumsal firmalar bunların dışında ilan yayınlayabilir, iş ilanları oluşturabilir alım satım talepleri hazırlayabilirsiniz.

Nasıl ilan yayınlayabilirim ?

Kurumsal sayfadan üye girişinizi yaptıktan sonra yayınlamak istediğiniz ilan bilgilerini firmamıza gönderebilirsiniz. Yapılan editör incelemesinden sonra ilanlarınız uzmanlarımız tarafından portalımıza kaydedilir. Vitrin projeleri, ana proje gösterimi ve yatırım projeleri ücrete tabidir. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçmek için Tıklayınız
TOP