Ofis Tasarımı

Tasarım Dünyası

,

Ofis Tasarımı

14.06.2014
BCV Architects çayırlar üzerinde yeşil duvarlı ofis tasarımı
BCV Architects tarafından tasarlanan ofis, uzatılmış yeşil duvarı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Amerikalı mimar Robert Venturi ofis girişini etkileyici bir biçimde tasarlamış. Çeşitli bitkilerden oluşan cephesi, sürekli değişen doğası ve geniş bir sundurmaya sahip olması ile ziyaretçilerini tekrar kendine çekiyor.
Yazar :Neşe Soysal
Okuma :1433

Tasarım Dünyası

,

Ofis Tasarımı

11.05.2014
Airhouse Design Office'den mütevazi bir ofis tasarımı
Modern tasarımın en belirgin unsurlarından sadelik ve düzeni barındıran bu ofis tasarımı çok ferah bir çalışma ortamına sahip. Bu minimalist alan lüksten yoksun gibi gözükse de hala tasarımda kendini hissettiriyor. Airhouse Tasarım Ofisi tarafından tasarlanmış bu mütevazi yapı çalışanlarına daha fazla konsantrasyon vadediyor.
Yazar :Neşe Soysal
Okuma :1561

Tasarım Dünyası

,

Ofis Tasarımı

18.03.2014
Modern ofis tasarımı; Nest Ofis
Belçika'da modül olarak tasarlanan ofis, Twodesigners imzasını taşıyor. Açık alan, salon ve toplantı odaları gibi çeşitli alanlardan oluşan ofiste her mekanın duvarlarına asmak için çıkarılabilir plakalar kullanılmış. Mutfak ve dinlenme alanı ile ofiste tam bir özerklik oluşturularak kullanıcıların refahı sağlanmış. Grafik tasarımlar ve renkler bu ofiste çalışmayı ayrıcalıklı hale getiriyor.
Yazar :Neşe Soysal
Okuma :2623
TOP