Hobi Odası

Hobi Odası

,

Bizim Bahçe

11.05.2014
Birbirinden güzel kümes tasarımları size köy iklimini yaşatacak
Bu harika kümes tasarımlarında tavukların kendini rahat hissetmesi için tüm ayrıntılar düşünülmüş. Hobi amaçlı yapılan kümes tasarımlarında tavuklara dışarıda yayılabilme şansı verilmiş. Ayrıca kümese eklenen modüler bölümlerde folluktan yumurta alımı kolaylaştığı gibi kümese girme derdi de ortadan kalkmış gözüküyor. Bahçenizde uygun bir yeriniz varsa aynı özellikteki kümesleri mobilyacılara yaptırabileceğiniz gibi maharetinizi de konuşturabilirsiniz.
Yazar :Neşe Soysal
Okuma :8309

Hobi Odası

,

Bizim Bahçe

02.10.2013
Ailece hem öğrenin hemde hoşça vakit geçirin; Hobi Bahçesi
Şehir hayatının ve iş ortamının verdiği stresten uzaklaşıp toprakla uğraşmak hepimizin hayali. Organik beslenmek, aynı zamanda sakin ve huzurlu bir zaman geçirmek için kendinize hemen bir hobi bahçesi edinin. Ne yediğinizin farkında olmak, aynı zamanda temiz hava almak, ailenizle hoşça vakit geçirmek... Bunlara sahip olmak için emekliliği beklemenize gerek yok. .
Yazar :Gürhan Çalışkan
Okuma :2505

Hobi Odası

,

Sıradışı Hobiler

02.10.2013
Salonunuzda bir ulu çınar; Bonsai
Japonca olan bu sözcük, tepsi (tabak) anlamına gelen "bon" ve bitki anlamına gelen "sai" sözcüklerinden türetilmiştir. Bonsai, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Evinizi şenlendirecek bir hobi olan Bonsai sanatının en güzel örneklerini sunuyoruz
Yazar :Gürhan Çalışkan
Okuma :4498
TOP