​Yılbaşı Kampanyalı Konut Projeleri!

Kategori : Sektör Haberleri
Tarih : 25.12.2017

Kez Okundu

Konut projelerinde avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla ev sahibi olmak mümkün.

Yeni yıl yaklaşırken konut üreticileri birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri ve fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İşte o projeler...  


1-) Ege Yapı Etstur hediye çeki


Ege Yapı, yeni yıla özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Ege Yapı’nın Batışehir ve Kordon İstanbul projelerinden konut satın alanlar alanlara 42 bin TL’ye varan ve dünyanın her yerinde kullanılabilen Etstur seyahat çeki kazanıyor. 

2-) Aydos Country sadece 50 evle sınırlı

Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın yanı başında, yeşillikler içinde hayata geçirdiği Aydos Country projesi, şehrin tüm karmaşasından uzak, sakin ve huzurlu bir yaşam hayalini gerçekleştiriyor.

Sinpaş ve Arı Leasing’in geliştirdiği ‘konutta finansal kiralama sistemi’ ile Aydos Country’de banka ve kredi ile uğraşmadan, kendinize en uygun ödemeyi tercih edebilir, isterseniz ödeme koşullarını kendi tercihlerinize göre şekillendirebilirsiniz. Aydos Country’ye özel yeni yıl kampanyası, sadece 50 evle sınırlı. Bu fırsatı kaçırmamak için Sinpaş Sancaktepe Satış Ofisi’ni ziyaret edebilir, country tarzında tasarlanan örnek dairede, sizi bekleyen ayrıcalıklı yaşamla tanışabilirsiniz.
3-) Teknik Yapı'dan yılın son fırsatları

Teknik Yapı, satışta bulunan 5 ayrı projesinde birbirinden cazip yıl sonu fırsatları sunuyor.

Metropark projesindeki son 35 daire için isteyene yüzde 1 peşinat ile isteyene 100 ay sıfır faiz ve 2.977 liradan başlayan fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Uplife Kadıköy projesi ise çifte fırsat ile ön plana çıkıyor. Uplife Kadıköy’deki rezidans daireler 100 ay 0 faiz ve 1 yıl boyunca 3.500 liraya varan kira garantisi ile 2017 yılını iki avantaj ile kapatma fırsatı sunuyor. Evora Denizli projesindeki rezidans daireler ise bölge halkının taleplerine uygun olarak 100 ay sıfır faiz avantajıyla yeni sahiplerini bekliyor. Deluxia Park Residence etabından daire almak isteyenlere 60 ay 0 faiz fırsatı sunulurken, düşük peşinat ödemek isteyenlere ise yüzde 5 peşinat ile 72 ay 0,45 faiz avantajı veriliyor. Deluxia Park’ın Business etabındaki ofisler ise çifte KDV avantajı ile dikkat çekiyor.4-) Ahes Misal İstanbul

Ahes Misal İstanbul projesi yeni yıla özel olarak düzenlenen kampanyası kapsamında şirket bünyesinde yüzde 20 peşinatla 60 ay yüzde 0 faiz uygulaması başlattı. Taksit ödemeleri aylık bin 153 TL olan projede fiyatlar 340 bin TL’den başlıyor. 5-) Essenora'da yüzde 5 peşin, hemen tapu, hemen taşın 

Gaziosmanpaşa’nın ilk kentsel dönüşüm projesi Essenora, konut alacaklara yılın son fırsatını sunuyor. Essenora projesinde başlatılan kampanyaya göre yüzde 5 peşin, hemen tapu, hemen taşın ve 120 aya varan vade seçenekleri yer alıyor. Teslimlerin hemen gerçekleştirildiği projede daireler 485.000 TL yerine 388.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

 

6-) Çukurova Balkon

Çukurova Balkon, yeni yılı yeni evinde karşılamak isteyenlere 4 seçenekli ödeme fırsatı sunuyor. Oturuma hazır olan Çukurova Balkon’da, tamamı peşin ya da yüzde 20 peşin ve yüzde 80 banka kredili alımlarda yüzde 12 indirim uygulanıyor. Diğer seçeneklerde ise vade farksız olarak; yüzde 50 peşin, yüzde 25 Ocak 2018’de, yüzde 25 Ocak 2019’da ödeme veya yüzde 10 peşin ile kişiye özel ödeme planı sunuluyor.


 

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...42 Sonraki
TOP