​Sky Bahçeşehir Projesinde Satışlar Devam Ediyor!

Kategori : Proje Haberleri
Tarih : 08.01.2018

Kez Okundu

Sinan Gayrimenkul tarafından İstanbul Bahçeşehir'de 13 bin 53 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen Sky Bahçeşehir projesinde 116 adet 2+1, 66 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 daire yer alıyor.

Zemin+11 katlı tek bloktan meydana gelen Sky Bahçeşehir projesinde toplam 194 daire bulunuyor. Sky Bahçeşehir projesinde satışların yüzde 60'lık kısmı tamamlanmış durumda. 

Projede yüzde 50'si peşin geri kalan kısım ise 24 ay sıfırı faizili olarak ödenebiliyor. 

Sky Bahçeşehir sosyal olanakları arasında; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun  alanları, 7/24 güvenlik, kapalı otopark bulunmaktadır. Proje de ayrıca; sauna, hamam, fitness merkezi, dinlenme alanları, kapalı otopark, 2 adet kapalı yüzme havuzu, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları ile dev satranç alanı bulunuyor.

Lokasyonuyla da dikkatleri üzerine çeken Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu’na 5 dk, Bahçeşehir Gölet’e 1,5 km uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul’un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın oluşu Sky Bahçeşehir’e stratejik anlamda da değer kazandırıyor. 

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...13 Sonraki
TOP