​Siltaş Marina'da yüzde 10 indirim ve 60 ay 0 faiz fırsatı!

Kategori : Proje Haberleri
Tarih : 28.05.2018

Kez Okundu

Siltaş Yapı, Siltaş Marina’da lansman fırsatını Ramazan ayında da sürdürüyor.

Siltaş Yapı, İstanbul Anadolu yakasının yükselen değeri Pendik'in sahil şeridinde hayata geçirdiği “adalara karşı, bulutlara komşu” yeni projesi Siltaş Marina'da lansman fırsatını Ramazan ayında da sürdürüyor. Ramazan ayı boyunca peşin alımlarda yüzde 10 indirim ve 60 ay sıfır faiz imkanının sunulduğu Siltaş Marina, merkezi konumu ve panoramik deniz manzarası ile yoğun ilgi görüyor. Bir ay içinde yüzde 20 satış oranına ulaşan Siltaş Marina'nın, Mayıs 2020'de teslim edilmesi planlanıyor.
İstanbul Anadolu yakasında imza attığı yeni nesil projelerle öne çıkan Siltaş Yapı, Pendik Marina'nın karşısında konumlanan yeni projesi Siltaş Marina'da Ramazan ayı boyunca peşin alımlarda yüzde 10 indirim ve vadeli alımlarda 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor. Merkezi lokasyonu ve kapanmayacak panoramik deniz manzarası ile yoğun ilgi gören Siltaş Marina, Siltaş Yapı'nın ilk kez bu projede hayata geçireceği LifeX konsepti ile de dikkat çekiyor. Bir ay içinde yüzde 20 satış oranına ulaşan Siltaş Marina'nın, Mayıs 2020'de teslim edilmesi hedefleniyor.

Marmara'nın kıyısında, adaların karşısında
Bir kentsel dönüşüm projesi olan “adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina, Pendik'in sahil şeridinde marinanın karşısında yükseliyor. Proje, toplam 8 bin metrekare üzerinde 20 katlı iki blokta 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde 200 konut, 4 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Yüzde 70'i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Siltaş Marina'nın özel mimarisi sayesinde projede yer alan konutların tamamı denizi görebiliyor.

Hayatın tam içinde…
Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Marina; Pendik sahile 1,5 dakika, Pendik Marina'ya 2 dakika, metroya 3 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali'ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13 dakika ve üçüncü köprü bağlantı yoluna 17 dakika mesafede konumlanıyor. Deniz taksi ve deniz otobüsüyle ulaşım imkanı sayesinde zamandan tasarruf sağlayan proje, teknesi ve yatı olanlar için de eşine az rastlanır bir konfor sunuyor. Türkiye'nin Silikon Vadisi olmaya hazırlanan Teknopark'a 15 dakika mesafede bulunan Siltaş Marina; birçok AVM, eğitim kurumu, kamu kurumu ve hastanenin yanı başında yer alıyor.
Yaşama ekstra konfor ve kolaylık katan LifeX Konsepti
Akıllı ev sistemi altyapısının bulunacağı Siltaş Marina, LifeX Konsepti ile standart sosyal donatılardan farklı olarak yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katmaya hazırlanıyor. LifeX Konsepti içinde; proje sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, kreş, müzik odası, cep sineması ve cafe-kütüphane öne çıkıyor. Projede; elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu, dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna da yer alıyor. Yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk parkı ve basketbol sahasının yanı sıra proje sakinlerinin temel ihtiyaçlarına cevap vermesi hedeflenen ticari üniteler de bulunuyor.
İnsana ve doğaya dost
Adalar manzaralı balkonları ve terasları ile doyulmaz seyir keyfi sunan Siltaş Marina, yüksek ağaçlarla ferahlık hissi oluşturan peyzaj düzenlemesiyle insana ve doğaya dost bir proje olarak tasarlandı. Başta çocuklar olmak üzere proje sakinlerinin rahatı ve güvenliği için site içi araç trafiğine izin verilmeyen projede, ambulansın girebildiği otopark ve sedye taşınabilen asansörler yer alıyor.

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...14 Sonraki
TOP