Samsun Goldenland Projesinde Satışlar Devam Ediyor

Kategori : Sektör Haberleri
Tarih : 03.10.2018

Kez Okundu

Samsun’un Atakum bölgesine farklılık getiren, yeni yaşam alanları ile dikkat çeken Goldenland projesi yükselmeye devam ediyor.

Goldenland; yaptığı yatırımlar, güvenli ve estetik konut projeleri ile sektörün öncülerinden olan Elmakent İnşaat’ın en yeni projesidir.
Goldenland projesi; Atakum’da, Samsun’un okullar ve gökdelenler bölgesi olarak ta adlandırılan en gözde yerleşim bölgesinde, 11.472 m2 arazi üzerine konumlandırılmıştır. 

Beş yıldızlı otel konsepti ile inşa edilen bu projemizde, saygıdeğer yatırım ortaklarımıza kaliteli, konforlu ve lüks “yeni bir yaşam” sunabilmek adına, 9000 metrekarelik sosyal yaşam alanları hazırlanmaktadır. Yarı olimpik açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, sauna, Türk hamamı, kreş, 240 araçlık kapalı yeraltı otoparkı, mescit, mağaza ve dükkanlar, iki adet çocuk oyun parkı, basketbol sahası, duş ve soyunma kabinleri, misafir otoparkı, yürüyüş ve koşu parkurları, bisiklet parkı, kamelya ve barbekü alanları, dinlenme odası, bekleme salonu ve genel yeşil alanlar şeklinde sayabileceğimiz sosyal alanlar, bölgedeki mevcut projelerle kıyaslandığında, içerik ve toplam alan olarak en geniş sosyal yaşam alanlarını değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır.

Projemizde tüm bloklar radye temel üzerine ve ısı yalıtımlı kaplama yapılarak inşa edilmektedir. Ayrıca tüm bloklarda dış cephe, iç ve dış sıva, mantolama (XPS yalıtım), su bazlı saten boya, ısı yalıtımlı doğrama/pencere ve yangın merdiveni mevcuttur. 

Her blokta biri sedye asansörü olmak üzere üçer adet asansör bulunmaktadır. Her dairenin kendine ait klima balkonu mevcuttur. Ayrıca 24 saat merkezi sistem sıcak su ve ısıtma sistemleri daire içlerinde kombi sistemlerine gerek kalmadan anlık olarak ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayacak şekilde kullanışlı ve modern bir altyapı oluşturulmaktadır. Bütün dairelerde ankastre sistemleri, cam balkonlar gibi uygulamalar yine firmamızca yapılmaktadır. Tam ses yalıtımı hedefiyle, bütün dairelerde duvarlar ve tabanlarda ses geçirmez izolasyon kullanılmaktadır. Ayrıca yine tam ses yalıtımı hedefi ile bütün su sistemlerinde sessiz boru olarak bilinen ses geçirmeyen altyapı sistemi tercih edilmiştir.

255 m2 brüt yaşam alanı ve 285 cm tavan yüksekliği ile daire içlerinde sağlanan ferahlık, benzersiz doğa ve deniz manzarası ile kendini tamamlarken, projenin her detayında kendini gösteren yüksek seviye mühendislik ve estetik ayrıntılar, ergonomi ve rahatlıkla da birleştiğinde, Elmakent Goldenland projesi, bölgemizde inşa edilen en iyi lüks konut projesi olarak kendini göstermektedir.

Proje hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...42 Sonraki
TOP