Şahsuvaroğlu Tuzla Ambiyans Projesi'nde Satışlar Devam Ediyor

Kategori : Sektör Haberleri
Tarih : 08.12.2018

Kez Okundu

Otomotiv sektörünün ilklerine ve sayısız başarılara imza atan Şahsuvaroğlu Grup, 1966’dan itibaren Otomotiv ve 2007’den sonra da İnşaat olmak üzere iki alanda faaliyet göstermektedir.

OTOMOTİV
Şahsuvaroğlu Grup,  1966 yılında faaliyetlerine traktör ve yedek parça satışı ile Erzurum’da başlamıştır.
2000’li yıllara kadar başta Erzurum ve İstanbul olmak üzere; birçok lokasyonda çeşitli markaların bayiliğini üstlenmiştir.
Bu dönemde Şahsuvaroğlu Grup; temsilcisi olduğu tüm markaların bayi satış adetleri sıralamasında genellikle zirvede ve ilk 3 içerisinde yer almıştır. 2000 yılına kadar olan bu süreçte çalıştığı markalara kattığı değerlerle; Türkiye’de ilk yol yardım hizmeti, ilk interaktif servis hizmeti ve ilk masa başında kredi verme hizmeti sunarak temsil etmiş olduğu markaların satışlarına ivme kazandırmıştır.
Şahsuvaroğlu Grup, edindiği tüm bu tecrübeler, başarılar, inovatif çalışmalar ve bayilik yaptığı markalara kattığı değer ile, artık distribütörlüğe adım atması gerektiği kararına vararak, 2007 yılında Güney Koreli SsangYong’un Türkiye Distribütörlüğünü, 2016 yılından itibaren de Çin’in en büyük Otomotiv devlerinden Sokon Grubun iştiraki DFSK markasının Türkiye Distribütörlüğünü almıştır.
 
İNŞAAT
İnşaat’ta Şahsuvaroğlu Grup olarak, 2007 yılından itibaren YMY Plaza yatırımlarını hayata geçirmiş, 2016 yılı itibariyle de Tuzla Ambiyans Projesi’nin temellini atarak, konut sektöründe de ilk yatırımını hayata geçirmeye bir adım daha yaklaşmıştır.
Şahsuvaroğlu Grub’un, başarısının temeli, her durumda; müşteri odaklı çalışan personeli, yüksek kaliteli ürünleri, %100 yedek parça bulunurluğu, rekabetçi fiyatları ve omuz omuza aynı hedefe doğru yürüdüğü bayileri ile birlikte “KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ” kendine temel prensip edinmesidir. 
 
Proje Lokasyonu:
Proje Tuzla ilçesi Yayla mahallesi mevkiisinde bulunmaktadır. Proje Yayla mah. Çelikel Sk. No:1 adresinde 7748 Parselde 17.609,8 m2 alan üzerinde kuruludur. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı bağlantı yoluna 4 dakikalık mesafede bulunan proje, Tuzla Belediye Başkanlığı binası ve Kaymakamlık binalarına komşudur. TCDD Tuzla tren istasyonuna 2 dakika mesafede olan proje yine yapımına devam edilen İBB İçmeler metro istasyonuna da 2 dakika mesafede bulunmaktadır. Aynı zamanda bölgenin gelişimine büyük katkısı olan Viaport Tuzla Marina Alışveriş ve Yaşam merkezine 5 dakika mesafededir. Tuzla bölgesinden kalkan otobüsler ile; Kadıköy, Üsküdar, Gebze, Sabiha Gökçen Hava Limanı, Mecidiyeköy lokasyonlarına tek vesait ile ulaşılabilmektedir. 
 
Çevrede Yer Alan Üniversiteler:
İTÜ Tuzla Kampüsü, Deniz Harp Okulu Kampüsü, Piri Reis Üniversitesi Kampüsü, Sabancı Üniversitesi Kampüsü, Okan Üniversitesi Kampüsü, Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü
Çevrede Yer Alan Hastaneler:
400 Yatak Kapasiteli Tuzla Devlet Hastanesi, 250 Yatak Kapasiteli Okan Üniversitesi Hastanesi,81 Yatak Kapasiteli Özel Gisbir Hastanesi, Özel Tuzla Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi(John Hopkins), Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 
Çevrede Yer Alan Alış-Veriş Merkezleri:
Viaport Tuzla Marina, Pendorya, Neomarin, Metro Gross Market, Viaport Asia
 
Çevrede Yer Alan Oteller:
Divan Asia, Green Park Pendik, Radisson Blu Hotel, Hilton Double Tree
 
Çevrede Yer Alan Önemli Firmalar ve Sanayii Kuruluşları:
Tubitak Marmara Araştırma Merkezi, Şişecam Genel Merkezi, Kibar Holding Genel Merkezi(Assan Alüminyum), Tuzla Tersanesi, Gebze Organize Sanayi Bölgesi(GOSB), Tuzla Organize Sanayi Bölgesi(TOSB), Teknopark, İş Bankası Operasyon Merkezi, Garanti Bankası Bankacılık Merkezi, Akbank Bankacılık Merkezi, Yapı Kredi Bankacılık Merkezi, Kuveyt Türk Bankacılık Merkezi, GOSB Teknopark, Borusan, Arçelik Çayırova Kampüsü, Beşler Gıda
 
Çevrede Yer Alan Diğer Önemli Yerler:
Sabiha Gökçen Uluslar Arası Havalimanı, Faruk Yalçın Darıca Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı, Formula1 Pisti, Bayramoğlu Kuş Cenneti
 
Ulaşım:
TCDD Tren İstasyonu 700 mt, İBB İçmeler Metro İstasyonu 450 mt, E-5 ve Tem bağlantısına 1 dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına 10 dakika, Sahile 5 Dakika 
 
Proje Tanıtımı:
Tuzla’nın merkezinde toplam 8 blok olarak inşaa edilmiş olan Ambiyans Projesi, 1+1’den 5+1’e kadar 253 adet farklı konut alternatifi ile sunulmaktadır. 6 katlı 7 blok ve 3 katlı 1 blok ile şekillendirilmiş olan proje dubleks ve ara kat seçenekleri ile her zevke uygun bir konseptte hazırlanmıştır. Blok altlarında konuşlandırılmış olan farklı m2 seçeneklerine sahip 42 adet bağımsız bölümden oluşan, çevreye büyük değer katan butik alışveriş merkezi yaşam standartlarını yükseltirken, kolaylıklarda sağlayacak birçok ihtiyaca yönelik olan Markalı Restaurantlar, Banka Şubeleri, Süper market gibi olanaklar ile dizayn edilecektir. 


 
Peyzaj alanı altında 2 katlı olacak şekilde dizayn edilmiş olan kapalı otopark alanında 1+1 ve 2+1 ara kat açık mutfaklı daireler için 1 araç, 2+1 kapalı mutfak ve dubleks, 3+1 ara kat ve dubleks, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks daire seçeneklerinde 2 araçlık alan imkanı bulunmaktadır. Zemin altında -2. Katta ise her daire modeli için 5 m2 alanlı ekstra depo alanları daire sahiplerimizin atıl eşyalarını saklamaları için inşaa edilmiştir. Proje iç alanında 250 m2 büyüklüğünde ferah açık yüzme havuzu olan projede, yine iç peyzaj alanına hakim konumda Fitness Center alanı yer almaktadır. Fitness Center içerisinde Türk Hamamları, Saunalar, Cafe ve çok amaçlı spor aletleri alternatifli ve yeterli sayıda yer alacak olup, daire sahipleri sporlarını yaparken iç peyzaja hakim boydan boya camla kaplı alandan yeşil alanı seyredebilecektir. Proje içerisinde bulunan çocuk oyun parkı değerli daire sahiplerimizin açık alanda çocukları ile güzel vakit geçirmesini sağlayacaktır. Komşuluk ilişkilerinin daha da artmasını sağlayacak ortak alanlarda bulunan çardaklarımızda çayınızı yudumlarken çocuklarınızın oyun parkında eğlencesine de ortak olabileceksiniz. 7/24 kamera ile güvenliğin sağlanacağı projede yine güvenlik gözetmenleri de gün boyu rahatınız için çalışacaktır. Yaptığı her yeni işte çevresine büyük değer kazandıran Şahsuvaroğlu grup gayrimenkul sektörüyle de Tuzla’ya ahde vefasını Ambiyans projesi ile göstermiş ve bölgenin değerinin daha da yukarılara çıkmasını sağlayacak yepyeni bir anlayışı gayrimenkul sektörüne kazandırmıştır. 
Tuzlanın Merkezinde, Hayatın Merkezi “ Şahsuvaroğlu Grup Ambiyans Projesi”
 
Tuzla Ambiyans projesi Mart 2019’da teslim edilecek olup, peşin fiyatına 60 Ay %0,98 kampanyası uygulanmaktadır.  Konut fiyatları ise 501.000 TL’den başlamaktadır.
 
Proje hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 
 
 

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...42 Sonraki
TOP