Peşinat ödemeden 10 yıl vadeyle güle güle otur Türkiye'm

Kategori : Proje Haberleri
Tarih : 08.08.2016

Kez Okundu

SİNPAŞ, projelerinde peşinat ödemeden, 10 yıl vade fırsatı ile ev sahibi olma imkanı sunuyor. Tüm konut projelerinde 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olmak üzere 120 ay için uygulanan %1,15 vade farkı oranı ise %0,70’e çekildi.

Türkiye'nin en köklü inşaat ve gayrimenkul firmalarından Sinpaş 13 projesi ile 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olmak üzere büyük bir kampanya düzenliyor. Sinpaş Yapı kampanyaya Sinpaş Palas, Altınoran, Marina Ankara, Aquacity Denizli, Liva ve Köyceğiz projeleriyle katılırken; Sinpaş GYO da Queen Central Park, Ege Vadisi, Aydos Country, İncek Blue, İncek Green, EgeYakası ve Bursa Modern projeleriyle destek veriyor.

Sinpaş’ın kampanyaya dahil edilen projelerinde peşinat yok! 10 yıl vade var! Ödeme planında ayrıca iki ayrı ara ödeme bulunuyor. Türkiye’nin geleceğine gönülden inanan ve destek veren Sinpaş, projelerindeki ödeme planlarını da tüketiciye yine en özel ve en uygun koşullarla sunuyor.

Gün fedakarlık günüdür
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, “15 Temmuz Darbe kalkışmasının karşısında millet olarak dimdik durduk, şimdi de ekonominin can damarları olan sektörler ve şirketler olarak bu duruşumuzu gösterme zamanıdır. Ülkemizin lokomotif sektörü olan inşaat ve gayrimenkul sektörü olarak bizlerin Türkiye'ye ve Türkiye ekonomisine güveni sonsuz. Bu amaçla ‘’Gayrimenkulde Güç Birliği ile Daha Güçlü Türkiye kampanyasını’’ hayata geçirerek ülke ekonomisindeki canlılığı devam ettirmek istiyoruz. Gün fedakarlık günüdür. Birlik, beraberlik günüdür. Ev sahibi olma hayallerini erteleyen vatandaşın hayallerini gerçekleştirme günüdür. Ve bizde şimdi bugüne kadar yapılan kampanyaların en büyüğü ile halkımızın yanındayız. Vatanımıza milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Sinpaş’tan kampanyaya tam destek, büyük fırsat
Sinpaş’ın tüm projelerindeki konutlarda 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olmak üzere 120 ay için uygulanmakta olan %1,15 seviyelerindeki vade farkı oranı ise %0,70’e çekildi. İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’deki Sinpaş projelerinden konut sahibi olmak İsteyenler iki ara ödeme ile birlikte %0,70 vade farkını 10 yılda ödeyerek ev sahibi olabilecek.

 

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...12 Sonraki
TOP