Korukent Villalarında Doğa Hizmetinizde

Kategori : Proje Haberleri
Tarih : 07.03.2016

Kez Okundu

Korukent Villalarında kendinizi şehrin içinde ancak kargaşasından uzakta hissedeceksiniz.

Korukent Villalarında Doğa Hizmetinizde
Şehirden fazla uzaklaşmak istemeyip doğa ile de içi içe olma hayali kuranlara şehir merkezine 10 dakika mesafede konforlu ve huzurlu bir yaşam alanı kuruluyor. Doğadaki seslerin huzur veren korosu eşliğinde, yeşil alana sahip villalarda, doğanın size verdiği güç ve enerjiyle sağlıklı bir yaşam ve huzur bulacaksınız.

Yaşam Alanlarında Göle İnşaat Farkı
Bugüne kadar uyguladığı konut projeleriyle adından söz ettiren Göle İnşaat, estetik ve duygu yüklü projesi Korukent Villalarının temel atımlarına devam ediyor. Açık otopark, Çocuk parkı, Kamelya, Ahşap deck teraslı zemin kat daireler, Kompozit kaplama dış cephe, Panel çatı, Mantolama, Asmolen döşeme, Döşeme içi ses izolasyonu, Salonlar asma tavan, İthal 1.sınıf parke, Full ankastre lake mutfak, Melamin kaplama iç kapılar, Banyolarda lake banyo dolabı, Gömme reservuar, Ebeveyn banyosu gibi çözümleri ile her detayı özenle düşünülmüş, incelikle tasarlanmış konforlu yaşam alanlarına sahip butik bir proje olan Korukent Villaları  Düzce'nin en iddialı projelerindendir.

Korukent Villalarında Güvendesiniz
24 saat özel güvenliği, Plaka okumalı-ogs sistemli otopark kapıları ve Görüntülü intercom sistemi ile değer verdiğiniz her şey güvende.Korukent Villa Fiyatları
16 blok 32 villa dairesinden oluşan Korukent’te sadece 7 dairelik villa kaldı. Her villaya özel bahçelerin olduğu projede villa fiyatları 325.000-350.000 TL arasında değişiyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Korukent Villaları Satış Ofisi
Tel: 0 380 514 72 08
www.goleinsaat.com


        

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...11 Sonraki
TOP