​Konutta yakalanan kalite Anadolu’ya taşınıyor

Kategori : Proje Haberleri
Tarih : 07.05.2016

Kez Okundu

Teknik Yapı tarafından Emlak Konut güvencesiyle Denizli’de hayata geçirilen Evora projesi satışa sunuldu. Emlak Konut GYO, konutta yakaladıkları kaliteyi İstanbul’dan Anadolu’ya taşıyacak.

KONUTTA YAKALANAN KALİTE ANADOLUYA TAŞINIYOR
İstanbul'da kendini kanıtlayan Teknik Yapı, edindiği tecrübe ve konut kalitesini Anadoluya taşıyor. Anadolu hamlesinin ilk adımı olarak Denizli’yi seçen Teknik Yapı Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Selçukbey Mahallesi'nde 1500 lüks konut üretecek. Evora markasıyla Tuzla’ya 5 bin konut kazandıran Teknik Yapı, Anadolu şehirlerinde Evora markasını kullanmayı planlıyor. Denizli’deki projesini de Evora markasıyla hayata geçirecek olan şirket, lansmana özel yüzde 12’lik indirimle satışlara başladı. Teknik Yapı, Evora Denizli’yle birlikte Anadolu’nun Niğde, Nevşehir, Konya, Ankara ve bazı şehirlerde projeler yürütüyor.

ALT GELİRE KALİTELİ  VE LÜKS KONUT
Anadolu’ya açılma hedeflerinin ilk ayaklarından olan Denizli’ye proje ile birlikte ilave istihdam oluşturuldu. Yapılacak olan yatırım inşaat sektörünün 200 alt sektörünü etkileyerek şehrin ekonomisine ciddi katkıda bulunacak. Şirket, İstanbul'da gerçekleşen konut fiyat artışının çok yüksek olduğunu bununla beraber Ankara ve İzmir’de yaşanan yükselişleri Anadolu illerine açılarak dengelemek amacını taşıyor. Evora Denizli projesindeki konutlar lüks olmasına rağmen fiyatları avantajlı ve oldukça düşük. Bu lüks daireler İstanbul’da ortanın altı veya alt gelir grubu için üretilen dairelerle aynı fiyata satılacak. Teknik Yapı alt gelir grubuna kaliteli ve lüks konut üretmenin startını Denizli’den verecek.

İSTANBUL'DAKİ FİYAT ARTIŞI ANADOLU'DAKİ PROJELERLE DENGELENECEK
Emlak Konut GYO bugüne kadar 50 milyar liralık proje üreterek 125 bin bağımsız bölüme imza attı. Emlak Konut GYO Anadolu’da hayata geçireceği projelerlerle İstanbul’un yükünü de hafifletecek. İstanbul’da yaşanan yoğunluk ve fiyat artışı şikayetini Anadolu’da üretilen konutlarla dengeleyecek.

EVORA DENİZLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ
Evora Denizli projesinde lansman dönemi boyunca peşin alımlarda yüzde 12 indirim yapılacak. Evora Denizli projesinin metrekare satış fiyatı 2 bin 700 lira olarak belirlendi. Projede düşük peşinat ve vade farksız taksitle konut sahibi olmak isteyenler yüzde 1 peşinat verip peşinatın yüzde 24’ü 36 ay sonra ödedikten sonra kalan yüzde 75’i ise banka kredisi ile ödeyebilecek. Ayrıca yüzde 50 peşinattan sonra kalan tutar 48 ay 0 faizle taksitlendirilebilecek.

ANADOLUYA AÇILIMDA DENİZLİ TESADÜF DEĞİL
Anadolu’ya açılım için yapılan araştırmalar çalışkan bir nüfusa sahip olan Denizli’de konut talebi'nin çok canlı olduğunu ortaya koydu. 36 ay sonra teslim edilmesi planlanan Evora Denizli projesinde organik göletler, kapalı otopark, yüzme havuzu, güvenlik, çocuk oyun alanları, fitness salonu gibi birçok sosyal olanak yer alacak.

Teknik Yapı Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...11 Sonraki
TOP