​Kartal Wings'te Dairelerin Metrekaresi 5 bin TL'den Başlıyor!

Kategori : Proje Haberleri
Tarih : 28.11.2017

Kez Okundu

Kartal’ın iddialı projeleri arasında yer alan Kartal Wings’te farklı büyüklüklerde çok sayıda daire seçeneği yer alıyor. En yükseği 18 kat olarak tasarlanan ve şehir silüetini bozmayan bloklardaki daireler, ailelerin ihtiyaçlarına uygun olarak geniş ölçeklerde dizayn edildi.

Modern yaşamın tüm imkanlarına ev sahipliği yapan Kartal Wings dairelerinin  1+1 modellerinde salonlar 39,89 metrekare, 2+1 modellerinde salonlar 29,18 metrekare, mutfaklar  8,64  metrekare, 3+1 modellerinde salonlar 47,00 metrekare, mutfaklar 15,30 metrekare, 4+1 modellerinde salonlar  46,21 metrekare, mutfaklar  15,74 metrekare, 5+2 loft modellerinde ise salonlar  56,00 metrekare, mutfaklar 12,30 metrekare civarında değişiyor. 

Dairelerin tamamına yakınında büyüklü küçüklü balkonlar ya da geniş teraslar bulunuyor. Kartal’ın yüksek bir mevkinde yer alan Kartal Wings, kapanmaz Adalar ve Marmara Denizi manzarasına da sahip. 

278 seçkin konutun yer aldığı projede ödeme kolaylığı da sağlanıyor. 200 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen projede, dairelerin metrekaresi ortalama 5 bin TL’den satışa sunuluyor. 

Kartal Wings'te , özgün mimarisi, konforlu ve geniş daireleri, merkezi konumu, ulaşım ağlarına yakınlığı, sosyal donatıları ve 8.500 metrekarelik peyzaj alanı bulunuyor. Her türlü sosyal donatının düşünüldüğü Kartal Wings’te spor imkanlarından yürüyüş keyfine, dinlenme ve rahatlama tesislerine kadar her imkana yer veriliyor. 

Proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, spor salonu, basketbol ve tenis kortu, açık ve kapalı çocuk parkı, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark bulunuyor. Projede ayrıca, ortak alanlardan her blokta 1 daireden alınan kira ve kafeteryalardan sağlanan gelir ile site aidatları minimuma indiriliyor. 

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...13 Sonraki
TOP