​İşte Anneler Günü Konut Kampanyaları!

Kategori : Sektör Haberleri
Tarih : 09.05.2018

Kez Okundu

Anneler günü konut kampanyaları listesi ve listede bulunan projelerin detayları haberimizde yer alıyor.

Anneler günü konut kampanyaları listesini sizler için derledik. Yeni bir konut arayışında olanlar için firmalar birbirinden cazip ödeme seçenekleri sunuluyor. Anneler gününün yaklaşmasıyla da birlikte konut projelerinde hediye çekleri sunuluyor. İşte anneler günü konut kampanyaları listesi;

Ahes Misal İstanbul
2 milyar TL yatırım değeriyle inşa edilen Ahes Misal İstanbul, yüzde 30 peşinat ve 84 ay şirket bünyesinde taksitlendirme kolaylığı ile ev sahibi olmanın yanında, 13 Mayıs Anneler Günü’ne özel 100 daire için yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor. 

Çukurova Balkon
Yüzde 1 KDV avantajı ve 0.99 faiz oranıyla ev sahibi olmayı kolaylaştıran Çukurova Balkon’u Anneler Günü’nde ziyaret ederek bir ay içinde daire satın alan annelere 5 bin TL değerinde mobilya çeki hediye edilecek. 

Banu Evleri Ispartakule 2
Hasanoğlu İnşaat imzası ile 220 daireden oluşan Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde ev alanlara bestaş hediye ediliyor.

Manzara Adalar
3 adet konut bloğu, 2 adet ofis bloğu ve ticari alanlardan oluşan Manzara Adalar prejesinde 13 Mayıs'a kadar ev sahibi olan kişilere Paşabahçe Mağazaları'nda 2 bin TL değerinde hediye çeki hediye edilecek. Emlak Sayfası

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...42 Sonraki
TOP