Huzzak Yapı'nın hızlı prim yapan projeleri

Kategori : Proje Haberleri
Tarih : 03.05.2016

Kez Okundu

Huzzak Yapı, İstanbul’un hızlı prim yapan bölgesi Başakşehir'de hayata geçireceği butik projelerle adından söz ettiriyor.

İnşaat sektörünün köklü firmalarından Huzzak Yapı, imza attığı dev projelerle Türkiye'de yaşam trendlerini yeniden belirliyor. Huzzak Yapı yaklaşık çeyrek asırdır şehrin gelişen bölgelerinde konsept projelere imza atıyor. Huzzak  Yapı Başakşehir'de göz alıcı yaşam merkezleri inşa ediyor.

Huzzak Tower Elegance
Ekim 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanan Huzzak Tower Elegance projesi konforlu bir yaşam sürmek isteyen geniş aileler için Başakşehir'de hayata geçiriliyor. Toplam 5 bin 387 metrekarelik arsa üzerinde yükselen Huzzak Tower Elegance projesi 50 özel daire ve 9 ticari üniteden oluşuyor. Butik bir proje olan Huzzak Tower Elegance'da  4+1 daireler 263 m2, 5+1 daireler 304 m2 olarak tasarlandı.

Projenin peyzaj alanında kamelyalara yer verilirken sosyal imkanları arasında cep sinema salonu, skateboard parkuru, açık-kapalı çocuk oyun alanları, çocuk çay evi, bilardo, masa tenisi, kütüphane, türk hamamı, sauna, fitness, lobi, bay bayan mescid, açık kapalı otopark sayılabilir.

Huzzak Tower Elegance projesinde ayrıca her daire için 2 araçlık kapalı otopark yerleri ayrılmış ve kapalı otopark alanından evlere, sağlıklı yaşam merkezine ve peyzaja doğrudan erişim imkanı bulunmaktadır. Huzzak Tower Elegance projesinden daire sahibi olmak isteyenlere 10.000 TL peşinat ile banka kredisi imkanı sunuluyor.

Huzzak Tower Metro
Ön talep toplama sürecinde olan Huzzak Tower Metro’nun resmi satışlarının Mayıs 2016 sonunda başlaması planlanıyor. İstanbul’un hızlı prim yapan bölgesi Başakşehir'de hayata geçirilen Huzzak Tower Metro projesi Huzzak Yapı tarafından inşa ediliyor. Huzzak Tower Metro sağlık kenti arazisi, 3.köprü ve 3. havalimanı bağlantı yolları, olimpiyat stadı ve Atatürk Havalimanı bağlantı yollarının tekrar şekillendiği bir bölgenin tam merkezinde yer alıyor. Konum itibariyle metro durağının önünde yer alan Huzzak Tower Metro projesi 16 katlı ve toplam 72 adet rezidence daire ve 10 ticari üniteden oluşuyor.

Suit 1+1,1+1 ve 2+1 rezidence daireler olarak tasarlanan projenin sosyal imkanları arasında cep sinema salonu, açık-kapalı çocuk oyun alanları, bilardo, masa tenisi, türk hamamı, sauna, fitness, lobi, bay bayan mescid, kapalı otopark yer alıyor.

30 Aralık 2017’ de teslim edilecek Huzzak Tower Metro projesinden daire sahibi olmak isteyenlere 10.000 TL peşinat ve vade farksız ödeme seçenekleri sunuluyor.Huzzak Tower Plus
Huzzak Tower Plus; Olimpiyat Stadı, TEM Otoyolu ve yapılacak olan Kuzey Marmara Otoyolu’nun tam ortasında yer alan ayrıcalıklı bir konuma sahip. Metro istasyonunun yanı başında bulunması ve iki büyük otoyolun orta noktasında yer alması, burada yaşayacaklar için oldukça rahat bir ulaşım imkanı sağlıyor.

Kendinizi özel hissedeceğiniz yaşam alanınızda residence hizmeti alarak rahatlığın ve konforun keyfini sürebilirsiniz.  Huzzak Tower Plus 4 bin 887 metrekare arsa üzerine kurulu 17 katlı, toplam 69 residence daire ve 10 ticari üniteden oluşuyor. Huzzak Tower Plus projesi 106-156 metrekare arası suit 1+1 ve 153 metrekare 2+1 rezidence daire olarak tasarlandı.

Ağustos 2016 da teslimi planlanan Huzzak Tower Plus'ta vade farksız taksit seçenekleri ve banka kredisi gibi ödeme seçeneklerini satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

HUZZAK SATIŞ OFİSİ
satis@huzzak.com
0 212 488 06 77

www.huzzaktowerplus.com
www.huzzaktowermetro.com
www.huzzaktowerelegance.com


Başak Mah.Yeşilvadi Cad.Baş Çarşı Kat: 2-11 / 36 Başakşehir / İstanbul

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...13 Sonraki
TOP