Gayrimenkul Sektörüne Özel Yenilikçi Teknolojik Çözümler

Kategori : Sektör Haberleri
Tarih : 02.05.2018

Kez Okundu

Günümüzde sürekli gelişen teknoloji dünyasında doğru şekilde bulunmak, devamlılık ve geniş kitlelere ulaşmak açısından son derece önemlidir. Söz konusu bu yeni teknoloji dokunmatik ekran üzerinde özel yazılımlar sayesinde tüketicilerin içerikle olan etkileşimini interaktif hale getiriyor ve istedikleri bilgiye daha kolay ulaşmasını sağlıyor.

Tekno Tanıtım firması İnşaat firmalarına özel Türkiye'de ilk 3 boyutlu proje uygulaması ve teknolojik dokunmatik ürün ile markalı konut projelerinin çözüm ortağı oluyor.

Proje satış ofislerinde geleneksel maketler ile müşterilerin proje hakkında fikir edinme ve daire seçimlerine karar verme konusunda yetersiz kalındığı görülüyor.

Türkiye'de İlk 3 Boyutlu Proje Sunumu
Tekno Tanıtım'ın Tekno Smart S ürünü ile müşterilerinize interaktif 3 boyutlu dokunmatik proje tanıtım uygulaması kullanarak projenizi gezdirebilir, daire planlarını 3 boyutlu gösterebilir, müşterilere gelecekteki dairenin nasıl görüneceği konusunda fikir verebilirsiniz.Taşınabilir 
Satış ofisi ve ofis dışı lansman tanıtım günlerinizde projenizi müşterilerinize interaktif olarak tanıtmaya devam edebilirsiniz.
Teknolojik bilgi taşıyıcı bu ekranlar özel uygulamalar ile  proje satışlarınızda müşterilerinize etkileyici sunum şekli olacaktır.
Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe elde ettiği bilgi birikimi ile geliştirilen Tekno Smart S kiosk çözümleri müşteri eğilimlerine göre özel olarak dizayn edilmiştir.Ürün hakkında detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.
 

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...42 Sonraki
TOP