Fener Kalamış Rezidans'ta Geri Sayım Başladı!

Kategori : Proje Haberleri
Tarih : 31.05.2018

Kez Okundu

Çakıroğlu Yapı Fener Kalamış Rezidans'ta Teslim İçin Geri Sayım Başladı...

ÇAKIROĞLU YAPI yenilikçi bakış açısı ve uzman kadrosuyla projelerini inşa ettiği bölgelere değer katan, değer kattıkça kazandıran, kazandırdıkça kazanan ve kazandıkça büyüyen bir firma olarak “Güzel yaşam ince ayrıntılarda saklıdır” mantığıyla vizyonu 'nun yeni bir örneği olarak yine İstanbul’un nezih bölgelerden birisi olan Kalamış’ta “FENER KALAMIŞ REZİDANS” projesine imza attı.

Bir Tatlı Huzur Almaya Geldik Kalamış’tan…

ÇAKIROĞLU YAPI farkıyla hayata geçirilecek olan projede sağlamlık, güvenlik ve zevk unsurları bir arada sunuluyor. Her detayı incelikle düşünülmüş olan projede daire  m2 leri 242-452 m2 olarak değişiyor 2.500m2 alan üzerinde 15 katlı  toplam 30 adet daireden oluşuyor. Dairelerin kat yüksekliği net 3,20  olarak tasarlanmış olup, ankastre beyaz eşya, özel tasarım mutfak ve banyo dolabı, duvar kağıtları ve birçok daha özellik bulunuyor.


Panaromik kapanmaz  deniz manzarası ile   göz kamaştıra,  rezidans konseptinde olan projede 5.000 m2 kapalı  otopark, 3 adet asansör, 24 saat profesyonel  özel güvenlik  ve vale hizmetiyle fazlasıyla güvenli bir yaşam vadediyor. Peyzaj düzenlemesi, yürüyüş parkuru, zen bahçeleri çocuk parkı, tenis ve basket sahası, cep sineması ,  fitness center, süs havuzları ve kamelyalar ruhen ve bedenen yenilenmeyi sağlayacak.Projenin en önemli özelliklerinden birisi de, ülkemizde gün geçtikçe kullanımı artacak olan, doğayı koruyan ve egzoz dumanına son veren elektrikli araçlar için şarj üniteleri konulması. İnsana hizmet eden değerler, her yaştaki insanın gereksinimine cevap vermek ve farklı aile tiplerinin mutluluğunu sağlamak için bir araya getirilmiş estetik ve konfor anlayışı detaylarda yaşatılarak  Fener Kalamış Rezidans ÇAKIROĞLU YAPI  kalitesiyle sunulmuştur

Proje Lokasyon olarak Kadıköy Bağdat Caddesinde Uluslar arası yat limanının hemen karşısında yer alıyor.

Fenerbahçe Kalamış
www.cakiroglu-yapi.com
Satış Ofisi:0216 385 61 61 satis@cakiroglu-yapi.com

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...14 Sonraki
TOP