​Ev Almak İsteyenler İçin Kampanyalı Konut Projeleri!

Kategori : Sektör Haberleri
Tarih : 14.09.2017

Kez Okundu

İnşaat sektörü durgun geçen yaz sezonunun ardından Eylül ayında adeta atağa kalktı. Bir taraftan yeni konut projelerini görücüye çıkarmaya hazırlanan şirketler diğer taraftan da birbirinden iddialı kampanyalarla konut yatırımcılarının dikkatlerini çekmeye çalışıyor.

Özellikle “konutta üçüncü seferlik” olarak lanse edilen “Şimdi al 2019’da öde” kampanyasının sektöre büyük bir ivme katması bekleniyor.  Bunun yanı sıra şirketler yine, “vade farksız taksiz”, “düşük peşinat” ve “indirim” kampanyaları ile adeta konutta sonbahar bereketi yaşatıyor.

600 TL TAKSİTLE “EV”LENDERECEK” 

Sur Yapı” Mutlu Evler Türkiye” adlı yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Sur Yapı projelerinden 600 TL’den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

Sur Yapı ‘‘Mutlu Evler Türkiye’’ kampanyası Ümraniye’de Şehir Konakları, Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Maltepe’de Yeşilmavi, Koşuyolu’nda Excellence, Kağıthane’de Tempo City, Ispartakule’de Bahçeyaka, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Topkapı’da Topkapı Evleri ve Bursa’da Marka Rezidans projelerini kapsıyor

HİÇ PEŞİNATSIZ 2 BİN 292 TL TAKSİTLE

Sinpaş’ın Ümraniye’deki yeni projesi Gökorman projesinde hiç peşinatsız ayda 2 bin 292 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. Projede ayrıca lansmana özel yüzde 15 indirim yapılıyor. Stüdyodan  4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Sinpaş Gökorman fiyatları ise 314 bin TL’den başlıyor. 

ŞİMDİ AL 2019’DA ÖDEMEYE BAŞLA

Babacan Yapı da Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinde yüzde 5 peşinatla konut sahibi yapıyor. Üstelik taksitler ise Ocak 2019’da ödenmeye başlıyor. Beylikdüzü Babacan Premium fiyatları 292 bin TL’den, Yeşilköy Babacan Port Royal fiyatları ise 269 bin TL’den başlıyor.

ÖNCE TAŞIN SONRA ÖDE 

Kampanyalı konut projeleri arasında yer alan Bizim Evler 7'de evinize hemen taşınıyorsunuz borcunu ise 2019’da ödenme başlıyorsunuz. Bizim Evler 7 projesinde peşin ödemelerde ise yüzde 15 indirim yapılıyor. İhlas Yapı tarafından Ispartakule’de hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesinde 2+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatlar ise 465 bin TL’den başlıyor.

NEF 36 BASINEKSPRES’TE 10 YIL 0.99 FAİZLE TAKSİT 

Nef’in Avrupa Yakası’ndaki yeni projesi Nef Basın Ekspres 36 projesinde 10 yıl yüzde 0.99 faizle taksit imkanı sunuluyor. Projede ayrıca 36 ay vade farksız taksit alternatifi de yer alıyor. Nef 36 Basın Ekspres projesinde 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatlar 397 bin TL’den başlıyor.

VİRA İSTANBUL ÖNCE EVLENDİRİYOR

Beylikdüzü’nde yükselen Vira İstanbul projesinde yüzde 20 indiririm yanı sıra taksit erteleme imkanı da sunuluyor. İlk etap teslimlerinin Aralık 2017, ikinci etap teslimlerinin ise Aralık 2018’de yapılması planlanan projede evinizi şimdi alıyorsunuz taşındıktan sonra ödemeye başlıyorsunuz. Beylikdüzü Vira İstanbul fiyatları ise 310 bin TL’den başlıyor. (Htemlak)

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...42 Sonraki
TOP