Demirli Park Plus'ta topraktan satış fırsatı

Kategori : Sektör Haberleri
Tarih : 13.06.2016

Kez Okundu

Bir Kadıköy Projesi olan Demirli Park Plus Sahrayı Cedid'de lansman öncesi topraktan satın alma fırsatını kaçırmayın.

Demirli Park Plus Sahrayı Cedid
Sahrayı Cedid’in en prestijli Konut projesi Demirli Park Plus sizlere bir evden daha fazlasını, şehrin ortasında yazlık tadında bir yaşam kompleksi sunuyor.
 
Demirli Park Plus 4781m² arazi üzerine konumlanmış 2 blok 152 daireden oluşmaktadır. Demirli Yapı Kalitesiyle 2+1 ve 4+1 daire tipi alternatiflerinin yer alacağı Demirli Park Plus’da 103m² ile 206m² arasında değişen büyüklüklerde farklı ihtiyaç ve zevklere uygun yaşam alanlarını sizler için inşa ediyor.
 
Demirlipark Plus’da sosyal tesis alanları ve yeşil alanlar projenin %70’ini oluşturuyor. Demirli Yapı Güvencesiyle, Kapalı Otopark, Yüzme Havuzu, Fitness, Sauna, Buhar Odası, Spor Sahası, Çocuk Oyun Alanı ve yeşil alanlarıyla siz ve aileniz için 7 / 24 güvende olacağınız huzurlu bir yaşam sunuyor.
 
Demirli Park Plus çok yönlü merkezi ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor E-5 Karayolunun hemen yanı başında, Metro, Tem Otoyolu ve bağlantı noktalarıyla, Alışveriş merkezleri, spor ve kültür merkezleri, hastaneler ve eğitim kurumlarına yakınlığı ile sizlere hızlı ulaşım imkanı sağlayacak.
 
Ev sahibi olmak, keyifli ve huzurlu bir yaşama adım atmaktır. Sizde size uygun olan daireyi seçin, ayrıcalıklı bir yaşama Demirli Park Plus’da başlayın.
 
Stresten uzak tatil tadında kaliteli bir yaşamı her yerde bulamazsınız. Demirli Park Plus da, bu ayrıcalıklı projede yerinizi alın. Lansman öncesi topraktan satın alma fırsatını kaçırmayın.

www.demirliyapi.com.tr

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...42 Sonraki
TOP