​Çengelköy Life Projesinde Yaşam Başladı

Kategori : Sektör Haberleri
Tarih : 02.01.2018

Kez Okundu

Deprem tehlikesiyle karşı karşıya bulunan ülkemizdeki yapı stoğunun daha güvenli ve estetik bir hal alması için yola çıkan Genç Yapı Grubu’nun Çengelköy Life projesinde yaşam başladı. Projedeki konut satışlarının %70’i tamamlandı, doluluk oranı ise Aralık 2017 itibariyle %50 seviyesine ulaştı.

Çengelköy Life projesi satış koordinatörü Ömer EKMEN, 2017’nin son çeyreğinde, özellikle konut kredisi faizlerinden kaynaklanan ipotekli satışlardaki gerilemenin ödeme yöntemlerinin çeşitlenmesiyle aşılabileceğini belirtiyor. Bu bağlamda, sektöre katkı sunmak için 2018’in ilk çeyreğinde 2+1’den 6+1’e kadar değişen dubleks daire seçeneklerinde anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya varan %0,98 kredi oranıyla satışlara devam edecekler.

Az katlı ve yatay mimarisiyle dikkat çeken Çengelköy Life projesi, konumu itibariyle değer yaratıyor. Açılacak olan Küçüksu Yolu, Büyük İstanbul Tüneli projesi, yeni metro hatları gibi entegre ulaşım ağlarına, ayrıca turizm potansiyeli artan Çamlıca’ya yakınlığının yanı sıra, eşşiz İstanbul Boğazı’na 3 Km.’lik mesafesi ile özellikle bölgeyi tercih edenlerin haklı sebeplerini açıklıyor.

2250 m2 ‘si kapalı, 6000 m2 ortak ve sosyal tesis alanlarında, pilates, spinning ve fitness salonları, sauna ve buhar odaları, çok amaçlı salonlar, açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzları ve çocuk oyun parkı mevcut.

Çengelköy Life projesinde, site yönetimi ve site personeli için toplantı salonu, yemekhane, personel odası, revir gibi alanlar da dikkat çekiyor. 10.000 m2 kapalı otopark alanı bulunan projede, her bir dairenin de depo alanı mevcut.

Net alanları 200 m2, 220 m2 ve 300 m2 olan ön kullanımlı, cadde cepheli ticari alanlar civardaki az sayıda projeyle beraber bölgeyi cazibe merkezi haline getirecek.

Çengelköy Life engelli dostu site içi ulaşımıyla da takdir alıyor.

Birbirinden çeşitli 120 dairenin olduğu projede, kimi planlardan en fazla 6 adet olması ve konumu itibariyle de çoğu dairenin emsalsiz olması konut sahiplerinin yüzünü güldürüyor. 2+1’den 6+1’e varan çatı dublekslerinde şehir, kısmen boğaz veya Çamlıca manzaralı, geniş teraslı daireler mevcut. Alanında en iyi markalara ait malzemelerin kullanıldığı, düşük eğimli ve nefes alan çatı sistemleri dubleks daire severlerin ilgisine sunuluyor.

Çengelköy Life, sizlere hem seçkin bir yaşam hem de yatırım fırsatı sunuyor.

0850 558 0 833 | www.gencyapi.com.tr | Bosna Bulvarı Cad. No:102, Üsküdar, İSTANBUL | @cengelkoylife

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...42 Sonraki
TOP