Çengelköy Life inşaatının %80'i satışların %40'ı tamam

Kategori : Proje Haberleri
Tarih : 10.08.2016

Kez Okundu

Birinci sınıf işçilikle inşa edilen Çengelköy Life, sizlere hem seçkin bir yaşam hem de yatırım fırsatı sunuyor.

Emlak Konut GYO öncülüğünde devlet desteğiyle başlayan ve çok değerli firmaların en özel projeleriyle destek verdiği düşük faiz uzun vade kampanyasına yürekten inandıklarını belirten Genç Yapı’nın Çengelköy Life projesi satış koordinatörü Ömer EKMEN, kampanyaya Çengelköy Life projesindeki stoklarıyla destek verdiklerini belirtiyor.
Satışların %40’ının tamamlandığı, 15.ayında %80 aşamasına gelen 60.000 m2 inşaat alanına sahip Çengelköy Life projesinde iş programı hız kesmeden devam ediyor. Montaj imalatlarına da başlandı. Bu aşamada %20 prim yapan projenin tamamlandığında %50 prim yapması bekleniyor.

Az katlı mimarisiyle dikkat çeken, 6000 m2 sosyal alana sahip projede peyzaj çalışmaları ise eylül ayında başlayacak. 2250 m2 ‘si kapalı olan sosyal tesis alanında yer alacak  pilates, spinning ve fitness salonları, sauna, buhar odaları, çok amaçlı salon, kapalı yüzme havuzu, kapalı çocuk oyun salonu, ayrıca site yönetimi için yapılacak olan yemekhane, personel odası, toplantı salonu, revir gibi alanlar da anahtar tesliminde hazır olacak. 10.000 m2 kapalı otopark  alanı bulunan projede 400 araç kapasiteli otopark mevcut. Otoparklar, site sakinlerinin, misafir araçların ve ticari alanların olmak üzere ayrı ayrı konumlanarak tasarlandı.

Net alanları yaklaşık 200 m2, 220 m2 ve 300 m2  olan cadde cepheli ticari alanlar, teknoloji mağazası, kozmetik mağazası, cafe-restoran, banka  gibi kurumsal kiracılarını bekliyor. Ayrıca projede süper market ve spor salonu olmaya oldukça elverişli 2520 m2’lik bir mağaza mevut.Çengelköy Life engelli dostu site içi ulaşımıyla da dikkat çekiyor.

Birbirinden çeşitli 120 dairenin olduğu projenin 32’si 2+1’den 6+1’e sunulan seçeneklerle çatı dubleklerinden oluşuyor. Şehir, deniz veya Çamlıca manzaralı, 3 m ile 1.6 m arasında tavan yüksekliği olan bu daireler, geniş bir hacim ve görüş alanı sunuyor. Alanında en iyi markalara ait malzemelerin kullanıldığı, düşük eğimli ve nefes alan çatı sistemleri dubleks daire severlerin ilgisini çekecek.   

Bahçe-teras kullanımlı  24 adet  daire ise 36 m2 ile 106 m2 arasında değişen bahçe-teras alanları sunuyor. Her biri alanında lider markaların son teknoloji ürünlerinin kullanıldığı ve birinci sınıf işçilikle inşa edildiği  Çengelköy Life, sizlere hem seçkin bir yaşam hem de yatırım fırsatı sunuyor.

Çengelköy Life İnşaat Bilgileri
İnşaat Firması               : Genç Yapı
Proje Teslim Tarihi         : Aralık 2016
Projedeki Konut Sayısı  : 120
Toplam Proje Alanı        : 12.000 m²
Kat İrtifakı Tapusu         : Var

Çengelköy Life Satış Ofisi
Telefon        : 0850 558 08 33
E-Posta      : bilgi@cengelkoylife.com
Web Sitesi  : www.cengelkoylife.com
Adres         : Bosna Bulvarı Caddesi (Eski Nato Yolu) No:106 Çengelköy, Üsküdar, İstanbul

 
Etiketler : Çengelköy Life

ÇENGELKÖY LİFE PROJESİYLE İLGİLİ HABERLER

PROJEYE GİT

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...12 Sonraki
TOP