Bizimtepe Aydos’u farklı kılan özellikler

Kategori : Proje Haberleri
Tarih : 18.05.2016

Kez Okundu

Halk GYO ve Vakıf GYO ‘ailelere özel’ olarak tasarlanan Bizimtepe Aydos projesi için birleşti.

Gayrimenkul sektörünün iki güçlü ismi Halk GYO ve Vakıf GYO, Sancaktepe’de Aydos Ormanı’nın yanında 1.037 dairelik Bizimtepe Aydos projesi için işbirliğine gitti. Yüzde 90 oranında yeşil alana sahip projede taksitlerin teslimde başladığı ödeme planı ailelere büyük avantaj sağlıyor.

Sancaktepe’de yaklaşık 95 bin m2’lik bir alanda, ‘Mutluluk aileden başlar’ sloganıyla satışa çıkarılan proje, ailelerin ve çocukların mutlu, huzurlu, güvenli bir yuvaya sahip olması için özel olarak tasarlandı.
 
İnşaat alanı ve arsa dengesine bakıldığında, ailelerin çocuklarıyla birlikte rahatça yaşayabilecekleri, ortalamaların çok üstünde, yaklaşık % 90 oranında peyzaj alanı olan bir yaşam projesidir.
 
Bizimtepe Aydos, 13’er katlı 17 blok ve toplam 1037 adet daireden oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipi seçenekleri bulunan projede, hobi bahçeleri,çim amfiler, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, çardaklar, süs havuzları ve günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çarşı yer alıyor. Ayrıca ailenin en önemli bireyleri, çocuklar için 3-5 ve 7-12 yaş gruplarına özel oyun alanlarının yanı sıra proje dahilinde bir de anaokulu bulunuyor.

Bizimtepe Aydos Lokasyonu
Bizimtepe Aydos projesi, İstanbul Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, eğitim kurumlarına, hastanelere ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Tüm toplu ulaşım ağlarının yanıbaşında olması ve önünden geçmesi planlanan metro istasyonu Bizimtepe Aydos’u farklı kılan özelliklerden.
 
Bizimtepe Aydos Ödeme Seçenekleri
Bizimtepe Aydos projesinde, % 25 peşinat ödeyip banka kredisi kullananlar, kredi taksitlerini teslimden itibaren ödemeye başlayabilecekler. Farklı ödeme alternatiflerinin de sunulduğu projede, peşin ödemelerde ise % 15 indirim uygulanıyor. Halkbank, Vakıf Bank, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası, projeye özel indirim ile katkı payı ödemesi olmaksızın % 1.09 oran ile kredi kullandırıyor. Teslimlerin Mayıs 2018 tarihinde yapılacağı projede 2+1 daireler 490 bin TL, 3+1 daireler 573 bin TL ve 4+1 daireler ise  888 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

ÜYE YORUMLARI (0 ADET)

Emlak Konut Proje Haberleri

İnşaat Sektörindeki en güncel haberler burada
1 2 3 ...12 Sonraki
TOP