FAALİYETLERİMİZFAALİYETLERİMİZ

İlilproje.com nedir ?

Proje arama derdine son veren, içerisinde en güncel ve doğru bilgileri barındıran, kullanıcı dostu, inşaat sektörünün nabzını tutan bir tanıtım platformudur....

İlilproje.com kimler içindir ?

Ev ve işyeri arayan bireyler ile Türkiye’ nin lokomotifi inşaat sektörü içindeki yapımcı firmalar, tedarikçi firmalar, mimar ve mühendislerin buluştuğu kapsamlı bir tanıtım portalıdır.

İnteraktif sektör tanıtımı

Tekno Tanıtım Medya ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti yoğun olarak inşaat sektörüne hizmet veren, web üzerinden tanıtım yapmanın yanında sektörün ajans ihtiyaçları için de çözüm merkezi olma hedefindedir.

Kurumsal kimlik çalışmaları

Profesyonel ekibimiz sadece inşaat sektörüne odaklanıp buradan elde ettiği bilgi birikimini ulusal bazda süratli, kaliteli ve yeni jenerasyon tasarımları üretmekte kullanmaktadır. Bu çerçevede firmaların kurumsal kimlik, logo, kartvizit, zarf, antetli kağıt gibi ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.

Açık hava reklamları

İlinizde vereceğiniz billboard, raket ve radyo reklamlarınızda ekibimiz ile çalışarak zamandan tasarruf sağlar aynı zamanda kurumsal imajınızı yüksekte tutarsınız.

Web site tasarımları

İşinde uzman tasarım ekibimiz ile firmanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtabileceğiniz statik yada dinamik paket web sitesi oluşturma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Promosyon ürünleri

Müşterilerinize sunabileceğiniz sektörünüze özel tasarlanmış promosyon ürünlerimizi pazarlama ekibimizden talep edebilirsiniz.

Matbu işler

Elindeki birçok yazılı ve görsel medya datası ile sizlere kaliteli aynı zamanda düşük maliyetli katalog, broşür, dosya, zarf ve kartvizit tasarımları sunan Tekno Tanıtım Ltd. Şti zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

TOP