Sizi ev sahibi yapacak Mortgage Finansmanı

Türkiye Finans, sizi ev sahibi yapabilmek için esnek ödeme planları ve vadeler sunuyor. Hayalinizi bugün, herşeye rağmen gerçekleştirmeniz için...

Kategori : Finansman
Tarih : 24.02.2014

Kez Okundu
Bireysel Finansman Desteği
 
Hep kendi evinizin anahtarını alacağınız günün hayalini kurdunuz...
Sevdiklerinizle birlikte mutluluk içinde yaşayacağınız bir eviniz olsun istediniz. "Acaba, bu hayal nasıl gerçek olur?" diye düşündünüz... Hesap kitap yaptınız, araştırıp soruşturdunuz...

Peki, Türkiye Finans’ın sizi ev sahibi yapacak, uygun ödeme seçenekleri ve vadeler sunan Mortgage Finansmanı’na hiç göz attınız mı?
Türkiye Finans, sizi ev sahibi yapabilmek için esnek ödeme planları ve vadeler sunuyor. Hayalinizi bugün, herşeye rağmen gerçekleştirmeniz için...

Esnek Ödeme Planları

•    Artan taksitli ödeme planı
Bir süre sonra gelirinizde artma olacak. Bu nedenle başlangıçta ödemelerinizi düşük tutup, daha sonra taksit tutarlarını kademeli olarak artırmak istiyorsunuz. Artan taksitli ödeme planı tam size göre!

•    Azalan taksitli ödeme planı
Başlangıçta daha yüksek ödeme yapıp, ileride taksit tutarlarınızı düşürmek istiyorsunuz. Böylece finansman desteğinizin ortalama ödeme süresini kısaltarak finansman maliyetinizi düşürmek ve daha az kar payı ödemek istiyorsunuz. Sizin için en iyisi, azalan taksitli ödeme planı!

•    Eşit ana para ödemeli plan
Taksitler içerisindeki anapara tutarını sabitleyerek toplam ödemenizde avantaj elde ediyorsunuz. Eşit anapara ödemeli plan, uzun vadede daha az kar payı ödemek isteyenler için ideal.

•    Değişken ödemeli plan
Seçiminize bağlı olarak anapara yada taksit tutarlarınızı gelir değişiminize göre siz belirliyorsunuz. Örneğin; Aralık’ta elinize toplu para geçecek, ama Mart’ta da ödemeniz var. Bu nedenle, Aralık taksit tutarınız daha yüksek, Mart’ı daha düşük tutmak istiyorsunuz. Değişken ödemeli plana ne dersiniz?

•    Ara ödemeli plan
Finansman desteği taksitlerinizi öderken, istediğiniz peryotlarda ve tutarda ara ödeme yapmak istiyorsunuz. Örneğin; her sene sonunda ikramiye alıyorsunuz ya da 3 ayda bir prim alıyorsunuz. Bu dönemlerde ara ödemeler yapıp, borcunuzu kalan aylara eşit olarak dağıtmak istiyorsunuz. Ara ödemeli plan size çok uygun!

Bir ömür mutlu olacağınız evi bulduysanız!
Türkiye Finans’ın esnek ödeme planları sunan Mortgage Finansmanı ile siz de bir an önce ev sahibi olun.
Bilgi için :  444 2 444


Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı veya ehliyet
Gelir belgesi/maaş bordrosu
Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası, imza sirküleri vb.
Satın alınacak konuta ait kat mülkiyeti veya kat irtifakı tapusu ve yapı kullanım izin belgesi
Evli çiftler için evlilik cüzdan fotokopisi, yeni evlenecek çiftler için nikah memurluğundan alınan "nikah tarihini gösterir belge"
Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil, teminat ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

Finansman kategorisindeki diğer haberler

TOP